Search
Close this search box.
המלצות על פודקאסטים לילדים

10 פודקאסטים מומלצים לילדים

סקירה מלאה של פודקאסטים מומלצים שילדים אוהבים

אתם אוהבים להנות מהנסיעות שלכם? גם אתם משתדלים להמנע ממסכים בדרך? הילדים שלכם סקרנים ואוהבים להקשיב לספרים וסיפורים? הפוסט הזה הוא בשבילכם. מאגר פודקאסטים מומלצים בעברית שיעבירו לכם את הנסיעות בכיף!

10 פודקאסטים מומלצים לילדים

בתור קלינאית תקשורת שהיא גם מדריכת הורים וגם מנחת הפודקאסט "שפה לדרך" – הורים רבים מבקשים ממני המלצות על פודקאסטים מומלצים שילדים אוהבים. בפוסט הבא אצרף כמה המלצות שאני באופן אישי אוהבת. שימו לב- חלק מההמלצות מתאימות לטווח רחב של גילים ויסקרנו גם אתכם, ההורים!

קבלו עכשיו למייל
דף פעילות לילדים
בעקבות פרק בפודקאסט:

זה קול הסיפור – פודקאסט מומלץ לילדים

הפודקאסט "זה קול הסיפור" מתאים במיוחד לילדות וילדים שאוהבים להאזין לסיפורים ולהפליג עם הסיפורים על כנפי הדימיון. הפודקאסט נוצר על ידי  לידור יעקב. הפרקים בפודקאסט קצרים יחסית ומתאימים לנסיעות קצרות עד בינוניות. אהבתי מאוד את איכות הסאונד והמסרים הערכיים המסתתרים בין המילים. מומלץ!

מרבד הסיפורים- הפקה מוזיקלית תיאטרלית בפודקאסט שילדים אוהבים

בפודקאסט הצבעוני והמיוחד "מרבד הסיפורים" תאזינו לעיבוד תיאטרלי ומוזיקלי לאגדות וסיפורי עמים. בכל פרק תצאו למסע בדמיון ברחבי העולם. היוצרת הראשית, הכותבת, הבמאית והשחקנית: יערה רשף נהור, מוסיקה מקורית, עיבודים וניהול מוסיקלי: טל בלכרוביץ’. בהשתתפות: הילה סורג’ון, יערה רשף נהור, ניר רון, ערן מור, שירן הוברמן, דן קיזלר, עינת אזולאי. איור: אורית ברגמן. בהפקת תיאטרון חיפה.

קבלו עכשיו למייל
דף פעילות לילדים
בעקבות פרק בפודקאסט:

מסע אל גוף האדם – פודקאסט לילדים

את הפודקאסט המשפחתי "מסע אל גוף האדם"  כותב ומגיש ד‘‘ר יאיר פוזניאק. זהו פודקאסט ותיק ומרתק בו תקבלו סקירה בגובה העיניים על נושאים מגוונים מתחום הטבע, המדע, הביולוגיה וההיסטוריה. הפרקים באורך של עד חצי שעה ואני מאוד ממליצה פשוט לבחור נושא אהוב ולהתנסות בחוויה מרגשת לנסיעה מרתקת. 
 

ילדי הטבע – פודקאסט לילדים מגיל 4 ומעלה

הפודקאסט המשמח "ילדי הטבע" דוגם נושאים מתחום הטבע והגיאוגרפיה. הפרקים מוגשים בשפה פשוטה ובגובה העיניים. הפודקאסט מוגש על ידי עמרי גלבר והפרקים מגוונים באורכם: יש פרקים קצרים באורך של 10 דקות, יש פרקים ארוכים יותר באורך חצי שעה ויש גם נושאים שמפורקים לכמה פרקים נפרדים. הפודקאסט מתאים לילדים מגיל 4 ועד 120. 

נילי ספרי לי סיפור מהכדור – פודקאסט לכל המשפחה

הפוסקאסט הזה הוא מסע חובק עולם, בכל פרק מגישה לנו נילי גפנן סיפורים ומעשיות מסביב לעולם, לילדים ולכל בני הבית. כל סיפור מובא מתרבות וממקום אחר על כדור הארץ. 
לנילי, מגישת הפודקאסט, שנים רבות של ניסיון באומנות סיפור סיפורים ומופעים בכל רחבי הארץ. היא מספרת סיפורים מקצועית, שחקנית ויוצרת בתיאטרון הקרון. נילי מספרת סיפורים לילדים ולמבוגרים במסגרות חינוכיות, בפסטיבלים, בטלוויזיה והמופעים שלה קיבלו את אישור משרד החינוך והתרבות, סל תרבות ארצי, ניטו טק ורוח תרבות. רוב הפרקים באורך של כ-20 דקות. מומלץ!

קבלו עכשיו למייל
דף פעילות לילדים
בעקבות פרק בפודקאסט:

מימי בארץ הסיפורים – ספרים מוקראים בפודקאסט לילדים

הפודקאסט "מימי בארץ הסיפורים" הוא בעצם מאגר של ספרים מוקראים וסיפורים אהובים בעברית ובאנגלית. הסיפורים נבחרים בקפידה ומכילים תוכן איכותי עם מסרים חינוכיים. מתאים למשפחות שרוצות לחשוף את הילדים שלהם לאנגלית בצורה חווייתית.

על הדרך – פודקאסט למשפחות מטיילות

פודקאסט "על הדרך" מיועד להאזנה משפחתית. הוא מתאים למשפחות מטיילות. המלצת הגשה: לבחור מקום בו תרצו לטייל ולהתחיל את חוויית החקירה כבר מהדרך! בכל פרק תצאו למסע על היסטוריה של אחד ממסלולי הטיול המומלצים ביותר בארץ. הפרק מכיל טיפים לקראת הטיול ואפילו מידע מרתק על הטבע שאתם עומדים לראות, לחוש, להריח, ולחוות. הפודקאסט "על הדרך" יהפוך את חווית הטיול שלכם לעשירה ומשמעותית יותר. את הפודקאסט יוצרות ומגישות: לירן ליפשיץ ויטבת פייראיזן-וייל.

היסטוריה לילדים – פודקאסט לכל המשפחה

היסטוריה לילדים הוא פודקאסט עשיר ומרתק לילדים סקרנים שאוהבים ללמוד. בכל פרק צוללים אל סיפורן של דמויות מרתקות בהיסטוריה האנושית ובהיסטוריה היהודית-ישראלית. חלק מהדמויות הן חלק מהתרבות הישראלית כמו עוזי חיטמן ודבורה עומר. בפרקים אחרים נקשיב לסיפורים מעוררי השראה על ממציאים, מתקני עולם, מנהיגים שתרמו לחברה האנושית, מצביאים מפורסמים ואמנים גדולים. את הפודקאסט יצר יובל מלחי ורוב הפרקים אורכים בין 20 ל-30 דקות. 

תנינה – פודקאסט דמיוני לילדים בהפקת כאן kan

תנינה היא מכשפה צעירה, שמתגוררת במעלית עם החתול שלה, קורקבן. בכל פרק בפודקאסט היא יוצאת לפתור סוגיה שמטרידה את מנוחתה. אומנם הסיפורים דמיוניים לחלוטין, אך הם עוסקים בסופו של דבר בניסיון שלה להבין את העולם ולהיות חלק ממנו. פודקאסט בהפקת כאן.

קבלו עכשיו למייל
דף פעילות לילדים
בעקבות פרק בפודקאסט:

ראש מלא סיפורים – על סופרים שילדים אוהבים

בפודקאסט המשפחתי "ראש מלא סיפורים" כל תכנית מוקדשת ליצירתו של סופר/ת ילדים ישראלי/ת מוכר ואהוב. בכל תכנית ביצוע של סיפורים ושירים מתוך יצירותיו במטרה ליצור הכרות עם עולמו הפנימי, השפה המיוחדת לו והנושאים שבהם היא/הוא עוסקים. בין סופרי הילדים- לוין קיפניס, לאה גולדברג, מאיר שליו, דויד גרוסמן ועוד. הפודקאסט מופק על ידי כאן חינוכית והפרקים בו אורכים כ- 15 דקות.

עד כאן סקירת הפודקאסטים לילדים, מקווה שאהבתם את המאגר- מוזמנים לכתוב לי באינסטגרם מה חשבתם על הפרקים עצמם ומה אהבתם במיוחד. אם יש הסכתים נוספים שלא מופיעים כאן, מוזמנים לכתוב לי המלצות ואוסיף בשמחה! 

להאזנה לפרק מהפודקאסט שלי "איך להגיב כשהילד שלי עושה לי דווקא?"

לקבלת המדריך להורים:
משחקי דמיון לפי חלוקה לגילאים הרשמו כאן

רוצה לקבל ידע וכלים למייל?

דילוג לתוכן