חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מה היא סדנת ליווי התפתחותי והאם זה בשבילי?

אמהות לאחר לידה? הפוסט הזה הוא בשבילכן!

כמנחת קבוצות להורים טריים ומלווה התפתחותית בשנה הראשונה לחיים, הרבה פעמים אמהות פונות אלי ושואלות האם כדאי לי להרשם לסדנת ליווי התפתחותי? מתי כדאי להצטרף לקבוצת ליווי התפתחותי? מה לומדים בקבוצת ליווי התפתחותי? איך אבחר את הקבוצה המתאימה לי? ואיך אדע שאני תמוכת ומלווה את התפתחות התינוק שלי כמו שצריך. במאמר הבא אנסה לענות על השאלות ואתאר את נקודת המבט שלי כמנחת קבוצות לליווי התפתחותי.

למי מיועדת סדנת ליווי התפתחותי?

סדנאות ליווי התפתחותי מיועדות להורים טריים ובעיקר לאמהות לאחר לידה שמעוניינות להרגיש חלק מקבוצה שמבינה אותם, לקבל כלים פרקטיים לליווי התפתחות התינוקי שלהם ולקבל מענה מקצועי לשאלות הוריות המעסיקות אותן.

מה עושים בקבוצת ליווי התפתחותי?

דיאדה היא אינטראקציה בין הורה לתינוק. קבוצות ליווי התפתחותי מקדשות את רגעי הדיאדה הקסומים ומלוות את רגעי ההתקשרות הראשונים של ההורים עם התינוקי שלהם. 

האם אני צריכה ללמוד תרגילים לקידום התפתחות התינוק שלי?

התשובה הקצרה והחד משמעית היא לא. תינוקות עם התפתחות תקינה לא זקוקים לתרגילים כדי להתפתח, להפך! הם עושים את זה טוב מאוד באופן עצמאי. מה כן חשוב שנדע? כיצד לייצר סביבה תומכת התפתחות ואת זה בדיוק נלמד בקבוצה.

מתי נכון להצטרף לקבוצת ליווי התפתחותי?

אני ממליצה להצטרף לקבוצות ליווי התפתחותי ברגע שאת מרגישה מוכנה! יש קבוצות גיל שונות ומגוונות ותמיד תוכלי למצוא את זו שקרובה למקום מגורייך ומתאימה לך.

בן אם בחרת להצטרף לקבוצת ליווי התפתחותי ובן אם בחרת לקבל ליווי פרטני אישי-

אני מאחלת לך שפע של מזל טוב ונחת! 

לקבלת פרטים נוספים על סדנת ליווי התפתחותי בהנחייתי תוכלי לעבור לעמוד הסדנאות.

רוצה לקבל ידע וכלים למייל?

דילוג לתוכן